| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre telefonul Allview V1 Viper S? E bine să îl cumpăr?

Răspuns Câştigător
| CrinaDaniela a răspuns:

Bună! happy
Telefonul este foarte ok, ți-o spun din propria experiență.
-nu are lag
-are ecranul foarte rezistent (gorilla glass 3, dacă nu mă înșel)
-bateria ține cel puțin o zi și jumătate (o oră-două pe net, Youtube și două-trei ore vorbit la telefon / în cazul în care stai mai mult pe net, poate ține chiar o zi, din moment ce are 2.500 mAh)
-sistemul de operare Android 4.3 Jelly Bean este mai de domeniul trecutului, dar nu cred că vei avea probleme
-camerele foto sunt ok
-memoria, de asemenea, este una destul de bună, dacă îi pui și un card micro sd
Prețul este un pic cam mare, mai degrabă îți iei un Allview x2 soul pro sau un Allview v2 viper s, dar, cum spuneam, telefonul este ok.
Un sfat, Samsung urile promit mult mai multe, sunt foarte performante, ieftine și sunt mult mai sigure decât un Allview.
De ex, Samsung galaxy j5 2016 costă 8 milioane la eMAG, telekom și alte magazine de genul și e super.
Fundă?winking

2 răspunsuri:
| PrafDeStea a răspuns:

Nu! Orice-i de la Allview nu-i bun.

| Ovidiudan a răspuns:

Nu-ţi lua telefoane Allview,Alcatel,nu sunt bune, iţi recomand, Huawei, Samsung, Nokia!