| PuFiLiCi98 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Allview X1 Soul Mini?
Gaming/Browsing/etc

Răspuns Câştigător
| Vanqu1sh a răspuns:

Este un telefon ok, are o prietena si stiu ce spun, dar sa nu ai pretentii sa il compari cu un telefon (android ) de top, gen note 3, s4, m7 etc, este un Allview si o sa intampini uneori probleme gen - incarca greu, raspunde mai greu la comenzi si altele

concluzia : raport calitate pret este bun. Sarbatori fericite!

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu merita sa alegi Allview X1 Soul Mini...mai bine ai alege LG G2 Mini happy

| suffarstar a răspuns:

Mai bine îți iei ceva de firmă SH. Părerea mea...

| Alin4uuu a răspuns:

Nu se merita sa cumperi Allview iti zic asta deoarece eu am avut un Allview v1 viper si nu prea avea semnal bateria nu tinea si multe alte chestii naspa nu il lua mai bine ia ti un Nokia sau altceva eu m-am invatat minte

| TheCosmin02 a răspuns:

Nu se merita daca vrei ceva tot la bani aia ia-ti un s3 sau la vreo 1400lei s4 sau note3 neo

| Smileee2 a răspuns:

Mai misto este Allview x2 Soul mini