| libertatea98 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul HTC desire Z?
Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| blacklife97 a răspuns:

Pai, pana acum 2 luni si eu am avut HTC, acelasi model ca al tau, Sincer am fost foarte multumit de el, il epuizam non-stop la scoala in orele plictisitoarelaughing. Dezavantaj? Camera mica... si bateria care se termina aparent rapid.Acum tot un HTC am, doar ca e ONE happy

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Destul de bun! Are si mici dezavantaje cu acumulatorul se descarca cam repejor.

| мαяdυк a răspuns:

Pai e destul de bun, era si mai bun daca avea alta versiune de android, adica froyo ...in rest e ok.as fi tentat sa dau 700 lei pe el daca nu ar avea tastatura aia

| Mihaita_Adrian_1999 a răspuns:

E foarte bun telefonul si la gaming si la net... uite aici niste detalii http://www.gsmarena.com/htc_desire_z-3421.php si de la android 2.2 Froyo poti da update la 2.3 :D