| Deea_Andreea_1989_vPly a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul HTC? fundita!

Răspuns Câştigător
| ZuzuMissy a răspuns:

HTC in general sunt telefoane bune, eu am unul de 4ani si nu am avut probleme deloc cu el

6 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Foarte bun. De la HTC ONE in colo sunt foarte bune telefoanele de marca HTC.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Care dintre ele ca sunt sute de modele? Htc One e un telefon f bun si e modelul lor reprezentativ momentan

| rapp2020 a răspuns:

E o firma buna, dar sunt multe telefoane HTCthinking

| OnuOnulică a răspuns:

Poate despre firma...e ok, nu imi place in mod special dar nici nu imi displace.Eu raman cu LG love struck

| Vvistula a răspuns:

Sunt o gramada de modele, nu am auzit pe nimeni sa se planga de ele.

| Mariusflo a răspuns:

Salut,

De la HTC mi se pare foarte bun acest model: http://bit.ly/1rxYdCl