| Vasi321 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul LG optimus black? as vrea sa il cumpar si as vrea cateva parerii despre el.

Răspuns Câştigător
| IntrebariFuckingCiudate a răspuns:

Eu detin un astfel de telefon. Consider ca e un telefon bun spre foarte bun. De ce zic asta? Pentru ca are cam tot ce iti trebuie: camera 5 mp ( ai camera si in fata ), se misca foarte bine, arata foarte bine ( meniul, mesajele, tastatura etc ), merg foarte multe aplicatii, ai office ( merge word, powerpoint etc ), muzica... daca ti-l cumperi nu o sa regreti, garantez!winking

1 răspuns:
| MiReLfRuMuSeLu a răspuns:

Ai face bine sa il cumperi uitate la specificatii:http://www.gsmarena.com/lg_optimus_black_p970-3704.php