| Mariiam a întrebat:

Ce părere aveţi despre telefonul LG Optimus L5 II E460?

9 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

580 RON - 797 RON (de la 19 magazine)

Telefon LG, Diagonala 4.0 inch, 16M culori, Sistem de operare Android 4.1.2, Memorie interna 4 GB, Memorie RAM 512 MB, Frecventa procesor 1 GHz, Camera 5 MP, Timp stand by pana la 550 ore, Timp convorbire pana la 10 ore...

Hm la pretul asta poti gasi ceva mai bun sau cel putin mai ieftin.Depinde de bugetul pe care il ai.

| YoChriss a răspuns:

Buna! Este un telefon destul de performant si elegant, dar un pic cam scump. Poti opta pentru telefoane la fel de performante la 400-500 lei.

| Mariiam explică (pentru YoChriss):

Mi l-am cumpărat cu 230 de lei pe prelungire de abonament, dar încă nu pot să mă obişnuiesc cu el laughing

| YoChriss a răspuns (pentru Mariiam):

Incearca si altele cum ar fi Samsung galaxy Young, Samsung galaxy mini 2, Allview P4/P5, ZTE Cosmote Smart Share etc.

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Mie imi place mult acest telefon. dar cea mai buna parere o au cei care il folosesc deja.

Ei sunt cei mai in masura sa poate vorbi despre avantaje si dezavantaje iar parerile lor le gasesti aici: http://bit.ly/18Mi3i3

| CVane a răspuns:

Este un telefon OK, am avut sansa sa il folosesc 1 luna si m'a cam dezamagit in jocuri si pot spune ca se misca foarte incet destul de des.

| acinorev a răspuns:

Nu cred ca e foarte bun... MAi bine incearca Samsung Galaxy S3, S3 mini sau XCover. Sunt mult mai bune si mai dragute.winking
Sper sa faci alegerea buna, oricum!
Succes!

| McBoy a răspuns:

Daca-l vrei pentru net nu-i chiar asa de excelent... Incearca un Samsung Galaxy S3 Mini

| Capone_Matey_1996 a răspuns:

Eu zic ca e un tel bun