| GabrielSeretan2001 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul mobil GOCLEVER Dual SIM Quantum 500 Black?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Are un pret destul de mare, are ecranu prea mare pentru un telefon de 6 milioane si nu are specificatii neaparat bune.
La 6 milioane poti gasi telefoane mult mai bune happy

| immaBeast a răspuns:

Hah, prima dată când văd telefonul ăsta, m-am uitat pe multe site-uri, dar nu am găsit un model de genul, acum să revenim la întrebarea ta.
Părerea mea este că telefonul nu duce aşa mult pe cât " promite ", are specificaţii bune, nu foarte bune, dar pentru 650 de lei este ok. ( spun 650 de lei pentru că la preţul ăsta l-am găsit pe cel.ro, nu ştiu pe ce site l-ai găsit tu şi ce preţ avea )
Eu nu recomand telefonul, mai adaugi 600 de lei şi cumperi un smartphone mult mai bun, acum depinde şi de bugetul tău, dacă mai mult de atât nu ai, este ok, cumpără-l.
Dacă mai poţi să strângi bani, atunci mai aşteaptă, strânge mai mult şi iei ceva mai bun, o să merite aşteptarea, crede-mă.winking