| ionut9908 a întrebat:

Ce părere aveți despre telefonul Nokia 2.2? Eu zic că pare destul de bun pentru prețul lui, 500 de lei. Ar merita să-l iau?

Răspuns Câştigător
| Ssssmokin a răspuns:

Merita, pentru low budget este bun. Cu siguranta o sa faca fata la utilizarea normala( Facebook, Instagram, whatsapp, Youtube, etc.). Despre jocuri nu stiu ce sa spun, insa nu prea cred ca ai tu de gand sa te joci pe telefonul asta jocuri gen PUBG.

1 răspuns:
| j1NNNx a răspuns:

Brandul Nokia a murit de mult. Samsung dupa parerea mea este cam singura firma de telefoane care merita