| iuss12345 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Nokia Lumia 520

Răspuns Câştigător
| cdu92 a răspuns:

Un telefon foarte bun in comparatie cu pretul.Are cam aceleasi performante ca 720 doar ca nu are Flash si e un pic mai mic.Sistemul de Operare Windows 8 e foarte bine optimizat pe acest telefon. Functioneaza fara lag si fara freeze-uri ceea ce il face mai stabil ca Androidul.Sa iti mai zic si ca Display-ul nu se poate zgaria? Si carcasa de pe spate se poate schimba foarte usor.O poti inlocui cu o alta culoare care iti place tie...Eu unul mi-am cumparat acest telefon si sunt foarte multumit de el. Poate pe viitor o sa imi iau un Lumia mai performant dar deocamdata sunt indragostit de asta. happy

4 răspunsuri:
| dani145 a răspuns:

Pai nu stiu eu nu sunt expert in telefonie. funda?

| AnnyLovx a răspuns:

Slabut tonguelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru dani145):

Atunci de ce mai raspunzi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cam slab telefonul, nu are nici bliţ, face poze intunecate, pe windows nu gasesti nici o aplicatie, in afara de faptul ca arata bine, nu am nici un argument pro, poate ca e dual core, dar nu ai aplicatii si chestii sa il pui la treaba