| B3b3lusu a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung Galaxy mini 2 cine da cele ma multe pareri si sugestii FUNDOOOII...laughing

Răspuns Câştigător
| COOLboY a răspuns:

Da, mie mi se pare bun. Daca il folosesti pentru socializare e perfect. Plus ca e destul de bun pentru plictiseala, te poti juca jocuri simple (Temple Run, Where's My Perry?, dar sa nu te astepti la jocuri precum Need For Speed, Asphalt sau Dead Space). Daca nu iti faci prea des poze e ok telefonul, pentru ca dispunde de o camera modestade 3MP.

| COOLboY a răspuns (pentru COOLboY):

Modesta de*

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

E un telefon bunicel pentru preţul pe care-l are!

Vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Mini-2-S6500-Yellow.html

| Ioananmt a răspuns:

Ii fainlaughing