| CalinTeodorGeorgian1990 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung galaxy young 2, daca il aveti?
Nu am dat bani pe el, ci mi s-a dat cadou la abonament, dar vreau sa stiu pareri despre el
Dau funda

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este destul de slăbuţ ( evident, şi preţul este mic ) - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_young_2-6480.php

Toate cele bune.

| Vvistula a răspuns:

Pai nu e prea grozav, poti sa faci ce faci cu un tel normal si alte functii de smart dar nu e asa puternic ca alte nave spatiale de la Samsung laughing