| Rogojina_Razvan_1996 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul UMI Touch, 4G, dual sim, 3 gb ram, 16 gb, gorilla glass 3, 4000mah, octa-core, Android 6.0? Daca are cineva acest telefon, rog sa mi spuna cateva despre el. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| TheTrooper1 a răspuns:

Rewieu-urile sunt bune la el. Este un telefon de buget, arata bine, are specificatii bune, mi se pare o afacere buna. Si eu cand im cautam telefon, ma uitam dupa el.
Daca il folosesti cu grija, nu cred ca vei avea probleme.
In orice caz, mai uita-te si la alte modele, ca sa iti faci o idee, petntru ca alegerea pe care o vei face sa fie una buna.
Alege-ti telefoanele care iti plac si compara-le. Astfel stii ca faci cea mai buna alegere.
Sper ca te-am ajutat. Bafta!

1 răspuns:
| Barbosu_Razvan_1990 a răspuns:

Sal mie mi se pare la prima vedere un telefo bun dar te sfatuiesc sa te uiti la multe rewieuri pe Youtube cu acest telefon ca sa iti iei teapa si te mai sfatuiesc sa il iei de pe eMAG sau alt magazin cu garantie in Romania cu toate ca il gasesti mai ieftin in afara. Trebuie sa fi atenta la performanta camerei sau la orice altceva te mai intereseaza. Sper ca te-am ajutat si succes!