| BoyBoy00 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul UTOK 500QHD?
Uitati-va la caracteristici/pret/marca si ziceti-mi daca e bun.

5 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Dupa un raport pret-performanta este bun.Ai 13 MP la camera, 1 GB Ram si procesor quadcore de 1, 3 GHz.

| BoyBoy00 explică (pentru MskDesign):

Dar ca marca e bun UTOK-ul in general? Sau trebuie sa-l trimit in garantie in fiecare luna?

| MskDesign a răspuns (pentru BoyBoy00):

M-am uitat la specificatiile hardware.Nu am avut un telefon de la aceasta marca.

| BoyBoy00 explică:

Mai aștept pareri despre acest telefon inclusiv daca e rezistent si daca e o marca buna.