| AdrenalinTm a întrebat:

Ce parere aveti despre ultimul telefon de la Nokia, Nokia 6300?

BA mai opritiva din cumparat telefoane ce va depasesc mergeti la mare de bani aia faceti altceva cu ei, si din facut update la windows 7 cu windows 10, Mai DECONECTATIVA
toata lumea e profsionista in IT in ziua de azi vad pe aici numa cunoscatori habarnisti

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Cu vacanta la mare sunt de acod insa nu uita ca fiecare persoana este libera sa faca ce vrea cu banii astia si apoi nimeni nu s-a numit expert in IT insa o buna cunostiinta al acestui domeniu iti poate aduce o groaza de avantaje. Motivul pentru care nu se deconecteaza il stiu doar ei. Acum spune-mi daca nu ai si tu o pasiune care nu te face uneori sa iesi din casa cu zilele.

| AdrenalinTm explică (pentru FeliciaCorinaA):

Pasiunea mea ma face sa ies din casa happy am 2 caini bine ca mai am si alte pasiuni care ma tin ocupat dar nu cu zilele, dar sa dezvolti o pasiune pentru faceboon likeuri e o tampenie

| FeliciaCorinaA a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Cea pentru like-uri pe facebook nu este o pasiune ci o obsesie. De exemplu, eu cant la chitara cam de o luna si uneori nu ies cateva zile din casa pentru ca prefer sa invat mai multe acorduri etc. La asta ma refeream.

| AdrenalinTm explică (pentru FeliciaCorinaA):

E ceva constructiv e altceva E O MARE DIFERENTA, vrei aprecieri pentru munca depusa (vrei rezultate)sati cumperi telefon de $$$$$$ si sa iti faci poze tampite sa pui pe facebook sa stai pe el toata ziua sa vezi poate ai mai primit un like e altceva