| adela2012 a întrebat:

Ce parere aveti in general despre telefoanele Nokia lumia?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Avand in vedere ca au windows phone eu nu am o parere prea buna, pacat de ele ca arata bine

| OnuOnulică a răspuns:

Telefoanele sunt bune...dar sistemul de operare nu e bun de loc!
Nu sunt fan Windows Phone...

| baru a răspuns:

Eu nu sunt multumit...nu merita, din nici un punct de vedere!

| kteichd a răspuns:

Isi fac treaba

| SweetMinion a răspuns:

Daca nu avea windows era un telefon perfect.

| paulciul123456789 a răspuns:

Sunt foarte naspa au windows pe ele, nu iti recomand sa iti cumperi.

| adela2012 explică (pentru paulciul123456789):

Si daca au windows, ce? Merg greu sau cum? Ca nu inteleg...

| paulciul123456789 a răspuns (pentru adela2012):

Ii foarte naspa Nokia lumia, crede-ma mai bine ii s3 mini happy

| claudiu152 a răspuns:

Sunt niste telefoane bune, au interfata de windows phone(win 8) dar eu prefer androidul. Sper ca te-am ajutat. happy

| PhhEuValy a răspuns:

Bune..rapide. Folositoare.happy