| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti Samsung Galaxy Grand Prime?

12 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este destul de performant şi la un preţ destul de accesibil ( 900 lei ) - vezi specificaţiile tehnice şi diverse magazine & preţuri la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_grand_prime-6708.php

http://www.cel.ro/......g-black-l/

http://www.shopmania.ro/......-106488119

Toate cele bune!

| gelu1970 a răspuns:

Bateria dureaza mai putin de o zi
la cat de mare e ecranul ar trebui sa aiba o rezolutie mai buna.
nu e unul din telefoanele de frunte fabricate de Samsung.

| CristinaSNC a răspuns (pentru gelu1970):

Unul de la Samsung bun pana in 1000 de lei imi poti recomanda?

| gelu1970 a răspuns (pentru CristinaSNC):

Http://www.evomag.ro/......21267.html
eu prefer acesta. am doua s3, de 64 gb, insa cu 16 gb de rom e perfect.
eu prefer acesta alegerii facuta de tine.
pentru inca 200 ai putea lua un A3, sau s5 mini.
in final gusturile nu se discuta. cumpara care crezi ca iti place. atentie, 8gb de rom e putin. disponibili ai in realitate doar vreo 3, 8.
bafta.

| CristinaSNC a răspuns (pentru gelu1970):

S4mini sau S5 mini, tinand cont de camere, baterie si ecran, la aplicatii nu folosesc decat fb, messenger, wapp si poate ceva gen retrica.

| gelu1970 a răspuns (pentru CristinaSNC):

S5 mini, fara alt comentariu. daca iti permiti acest telefon, e ok. cu conditia ca il cumperi nou. nu de mana a doua nici resigilat. ok?

| CristinaSNC a răspuns (pentru gelu1970):

Cand imi cumpar un telefon cu siguranta il iau nouwinking kiss

| gelu1970 a răspuns (pentru CristinaSNC):

Ma bucur sa aud asta. iti doresc sa ii scoti randament maxim.

| gelu1970 a răspuns (pentru CristinaSNC):

Sa imi scrii si sa imi spui cum iti merge. aici sau pe whatsapp

Răspuns utilizator avertizat
| dragosbogdan001 a răspuns:

E destul de bun, dupa ce scrie pe net.

| Vanatorul2000 a răspuns:

Buna Cristina.Este ok telefonul, are chipset bun, gpu bun, cpu bun, RAM-ul este ok, practic este un telefon medium-end, display-ul este cam mare pentru rezolutie, nu va fi atat de clar, densitatea pixelilor este de 220 ppi, camera este buna, Samsung nu isi bate joc de telefoane si de clienti cand vine vorba de camera! Ai 8 Gb memorie interna, undeva la 4-5 gb ii poti folosi sa instalezi ce vrei, nu-s sigur daca poti trece aplicatiile pe card sau cele mari trec singure. Este un telefon bun overall, nu de top dar este bun! Putin cam mare dar probabil asta cauti.
Daca ti-l permiti, de ce nu?