| mynameisdally a întrebat:

Ce parere aveti si ce imi puteti spune despre telefonul Samsung galaxy xcover?

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Un dispozitiv extraordinar in viata ta de zi cu zi, Galaxy X Cover va gestioneaza activitatile zilnice cu eficienta si usurinta! Indiferent daca va conectati cu prietenii, va gasiti traseul cu Google Maps sau navigati pe Internet, acest telefon mobil poate face totul!
Acest telefon mobil poate fi utilizat in atatea moduri incat il veti purta cu dvs. oriunde. Din fericire, poate face fata chiar si celor mai active stiluri de viata!
-Rezistent la apa si la praf
-Functie de lanterna si ecran rezistent la zgarieturi
-Social Hub si Swype
-Conectivitate suplimentara
-Serviciul Google Mobile
-

| Prezidentul a răspuns:

Mai asteapta putin si ia-ti un s4 pe abonament sau s3...
Ce vrei tu poate fi comparat cu galaxy mini 2, asta e recomandarea mea.

| raresm99 a răspuns:

E foarte rezistent insa daca vrei ceva cu specificatii asemanatoare dar la un pret mai mic incearca Motorola defy. In plus e fabricat in america.

Răspuns utilizator avertizat
| raresm99 a răspuns (pentru mynameisdally):

Costa vreo 760 lei si da are android 4.0 cred dar nu sunt sigur ceea ce inseamna ca iti merge pou