| Gabytsu22 a întrebat:

Ce parere Nokia Asha 303?

5 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

Bunicica...

Puncte tari: ecran capacitiv, tastatura fizica Qwerty, GPRS clasa 33 si EDGE clasa 32, suporta card pana la 32 GB, are Wi-Fi, procesor de 1 GHz, baterie de 1300 mAh.

Puncte slabe: ecran TFT cu 256K culori destul de mic (2, 6" diagonala), 256 MB ROM si 128 MB RAM, camera de 3.2 MP (s-ar putea sa fie buna, nu zic nu).

| Gabytsu22 explică:

As vrea sa imi iau unul.voi ce ziceti se merita? daca nu ce telefon ma sfatuiti?

| Cosminovici18 a răspuns (pentru Gabytsu22):

Se merita oarecum dar daca iti place foarte mult eu ti-l recomand

| Chinez_Alexandru_1991 a răspuns (pentru Gabytsu22):

Si eu vreau si imi iau.