| anonim_4396 a întrebat:

Ce pareri aveti despre Huawei P8 Lite(baterie, wifi...)?

Răspuns Câştigător
| Michaella004 a răspuns:

Din propria experiență îți spun ca merita. Bateria ține foarte mult, chiar daca stau macar si toata ziua la el si plus la asta se încarcă foarte repede. Memoria e destul de mare. Am aproape 2000 de fotografii + muzica+ multe aplicatii descărcate si totul merge bine. Multă baftă. Sper că te-am ajutathappy

2 răspunsuri:
| PumaTigruta a răspuns:

Este bun, in jocuri rar am observat lag, Modern Combat 4 sau Real Racing 3 merg fara probleme, memoria este de ajuns, din 16 GB mai ai la dispozitie 10 GB. Camerele, decente dar nu foarte bune cum spun unii!
Acum sa trecem la baterie. Foarte slaba. 20 de minute in jocuri iti ia 30 la suta din procentaj, pe bune?

| Emilian24 a răspuns:

Este destul de bun, mai ales. specificarile pe care le are sunt super