| silviuflueris a întrebat:

Ce pareri aveti despre tableta evolio aria?

Răspuns Câştigător
| DytzuDubstep a răspuns:

Achizitioneaz-o cu mare incredere!
Are unchiu meu si e super buna, cel putin oe mine ma atras
PS: sper ca ti-am fost de ajutor

| silviuflueris explică (pentru DytzuDubstep):

Mersi am achizitionat-o si sunt mai mult decat incantat

5 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Daca te referi la aeasta tableta: http://bit.ly/YQCrLB atunci iti pot spune ca este un gadget foarte bun si chiar ti-l recomand din urmatoarele motive:

-Are un procesor foarte bun care functioneaza la o frecventa peste media normala a unui tableta (1.5 Ghz)
-Este 3g. iar atunci cand doresti sa bagi o cartela pentru net o poti face
-Are 1 gb ram, iar aplicatiile nu se vor bloca atunci cand ruleaza
-Pe langa ca este 3g. are si wi-fi
-Gps, putand sa o folosesti pe post de sistem de navigatie atunci cand doresti.

| vladelvis a răspuns:

Foarte bună la pretul de 1000 lei, cu mult mai bună decat un Samsung galaxy tab 2, si alte tablete cu pretul mai mare, e o tableta cu brand romanesc, si foarte foarte bun ti-o recomand!
Are un procesor dual-core 1, 5Ghz, 1GB de ram, 16GB memorie flash, ecran de 9, 7inchi!
Foarte bună, iti recomand si o tableta mai ieftina, care costa 450 de lei, Allview speed city, si ea are procesor dual-core 1, 5Ghz, 1Gb de ram, ecran de 7inchi, 8gb memorie flash poti adauga card de pana la 32GB!
EU te las pe tine sa alegi, dar amandouă sunt bune!

| SladeWilson a răspuns:

Samsung galaxy gio sau mini 2

| silviuflueris explică (pentru SladeWilson):

Aici e vorba de tableta evolio aria nu telefoanele Samsung