| cosmin_3538 a întrebat:

Ce pareri imi puteti da despre Huawei 30 Pro? Ar merita să il cumpăr? Nu e de bani sau ceva
Doar ca nu prea sunt in materie de telefonie si mi se par bune speficatiile.

7 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Merita 2500 cel mult. Daca iti place go for it.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai luati Huawei daca stiti ca sunt probleme cu serviciile Google.
Va prindeti urechile aiurea! si pentru ce? pentru o mizerie de chinezarie? Doar pentru ca e SUPER,, marketat" nu inseamna ca e cel mai bun pentru banii pe care-i dai.
Ia-ti un Samsung, e mult mai rapid si mai bun. Nu te uita doar la specificatiile pe care ti le baga in fata cei de la Huawei, viteza memoriei celor de la Samsung in momentul de fata e cea mai buna.
Deci, o combinatie intre un Samsung de top, si un launcher luat de pe google play care sa nu-l incetineasca ( cum face cel stock, adica cel cu care vine din fabrica ), de exemplu: Evie Launcher ( pe care eu il folosesc si sunt extrem de multumit, Nova, etc. este fenomenala in conditiile in care vrei sa stai pe Android.

Daca nu te intereseaza ce sistem de operare ai, da fuga la Apple ca-i mai bine.

ca o ultima chestie, de ce nu incerci One Plus? ultimu' lor flagship are ecran de 90hz. eu in locu' tau, daca tot zici ca nu conteaza pretu' as alege intre:
1. Samsung
2. OnePlus ( 90 hz ) - parca e one plus 7 sau 7+, nu mai stiu exact
3. Google Pixel - aici ai cea mai,, curata" experienta Android.

Dar cum am spus, daca nu conteaza asa mult pentru tine ce sistem de operare folosesti, ia iPhone!

| User23434 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu știu ca eu rezolvat problemele cu americanii, în sensul ca firmele americane au voie sa facă din nou comerț cu Huawei, acum nu sunt sigur dacă mai au voie sa își vândă telefoanele în America. Dar nu asta contează, nu mai baga spaima în om, nu tot ce e chinezărie e rău. Samsung e făcut de coreeni, dar nu cred ca nu au ei fabrici și prin China, ar fi imposibil, deoarece muncesc pe bani putini chinezii...

| anonim_4396 a răspuns (pentru User23434):

Te contrazic, google inca nu isi poate pune serviciile pe Huawei.
si el a spus ca nu se pricepe la,, tech" asa ca nu vad de ce ti-ai prinde urechile cu Huawei.
EVIDENT TOATA LUMEA cumpara de la brandul asta pentru ca e marketat extrem de mult, nu ca ofera avantaje.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru nimportequi):

laughing La cum scrii, nu stiu care-i mai prost rolling on the floor
Si nu, nu are cea mai buna camera, daca ai folosi google pentru mai mult decat filme por.no, poate ai intelege si tu anumite chestii laughing
Eu zic sa ramai in prostia ta si eventual sa nu mai dai raspunsuri doar de dragu de-a-ti folosi tastatura. ( apropo, analfabetule,, functional", e Huawei, nu,, huawey" rolling on the floor )
Inca ceva, nu stiu care din noi e cu,, chinezariile" daca tu spui ca sunt numarul 1 laughing, ai grija sa nu ai si creieru' tot adus de acolo rolling on the floor, am auzit ca nu sunt prea ok cu garantia si s-ar putea sa ramai asa. laughing

Răspuns utilizator avertizat