| D2NUT a întrebat:

Ce pot sa fac daca am blocat codul puk(cosmote). va rog ajutati-ma...

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite aici raspuns la intrebarea ta,
http://cosmoteromania.custhelp.com/......cosmote%3F
Te pup!

| D2NUT explică (pentru anonim_4396):

Pai da, dar la mine e blocat codul PUKstraight face

| ℓαυяα a răspuns:

Trebuie sa stii codul puk2 sau pin2 cred thinking nu ti-l cere?

| D2NUT explică (pentru ℓαυяα):

Nu-mi cere nimic s-a jucat cineva la telu meu si mi-a blocat si pinu si puku
.Imi zice puk blocat... stii cum sa-l rezolv?

| BiancaCR a răspuns:

Pai suni la cosmote si ei iti vor da indicatiile corespunzatoare sau iti vor bloca cartela si iti vor da alta noua. Aceasta va fi gratis daca deja a trecut un an de la abonament, daca nu a trecut un an o vei platii happy sper ca te-am putut ajuta funda? puppy dog eyes

| D2NUT explică (pentru BiancaCR):

Pai am frog... si da a trecut mai mult de 1 an de cand o am.

| D2NUT explică (pentru BiancaCR):

Pai a trecut un an de cand am cartela. Nu sunt pe abonament, am frog