| Anon1mxD a întrebat:

Ce poti face un un iphone 4s in 2016?
Dar cu iphone 5/5s? Merita cumparat 5/5s-ul?

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Daca is noi nu ai probleme, vad unia spun ca au defecte ascunse, ei stiu despre ce vorbesc.Deslipiri si alte povesti tot ce se poate daca iei unu folosit de alti.E bun ala 5s.Cu orice telefon ai ce face, ca doara il cumperi sa vorbesti la el, nu sa faci mincare.Cu un telefon dai mesaje, suni, eventual un GPS ceva poze si cred ca e suficient.Vad pe unia se uita la filme joca jocuri pe telefon. Faci astea acasa frumos la un calc, asta daca esti om serios.Acu daca esti un plod din asta de 12 ani da te incinta tt felul de povesti.Samsung e plin de defecte ascunse si e plin la service de oameni cu Samsung.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti face multe... daca nu vrei sa te spargi in figuri cu el si vrei sa il folosesti ca un telefon

| OnePiece a răspuns:

IPhone-ul e vai de el, Apple nu mai are idei de cand s-a lansat iPhone 6, iar 5S-ul e destul de vechi. Mai bine cumpara-ti un Huawei P8 lite.

| George_Gr_1995 a răspuns:

Salut.
Când vorbim despre 4 și 4s deja coboram mult având în vedere ca și un Allview funcționează mai fluent decât gadgetul 4-4s de la Apple. 5 și 5s-ul sunt și ele învechite, cu probleme descoperite asupra carcasei, cu display uri care se dezlipesc de marginile carcasei și alte probleme de baterie, soft. 5s'ul se mai merita cumpărat pentru ca el ar funcționa la fel de rapid ca un telefon de zona medie cum ar fi un Samsung galaxy s4 dar la ce preț are 5s-ul în magazin mai bine intri pe olx și îți iei un Samsung galaxy s7 sigilat cu factura și garanție care are niște specificații trăsnet. Am avut iPhone 4, 4s, 5, 5s și 6s țin sa spun ca ceea ce m-a lăsat plăcut surprins a fost design-ul carcasei, ecranul 6s-ului fiind puțin curbat si cu o amprenta geniala dar ca capitolul defecte ascunse...vei găsi multe pe parcurs. Deci mai bine un Samsung decât un iPhone orice ar fi el de la 3gs pana la 7plus. Bafta

| xYonasuper a răspuns:

Ce poti face cu un iphone? Ceea ce poti face cu un iphone, logic!