| OanaBeautiful a întrebat:

Ce pret are telefonul Samsung Galaxy S3 cu prelungire de abonament la Orange?

As vrea sa prelungesc pe 24 luni si am 2 abonamente (delfin 7 si prepay 80 ), deci puteti sa-mi spuneti cel mai bun pret de achizitionare in acest context?

Primul raspuns bun primeste funda big grin

1 răspuns:
| MihaiEdy1993 a răspuns:

Daca esti deja client Orange existent, ti se va face o oferta personalizata in functie de vechimea pe care o ai in retea. Cel mai bine este sa intri intr-un Orange shop. Atentie! Nu intra la parteneri pentru ca sunt jepcari.