| FkThRz a întrebat:

Ce primesc la reinoirea abonamentului cosmote?
ps:Inca sunt in posesia unui abonament cu durata de doi ani pentru un smartphone pentru care platesc 8 euro lunar.

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

23 Euro in minus la un nou telefon + reducerea ce se acorda la acel telefon pe care vrei sa il cumperi. Dar daca vrei o reducere si mai mare te duci cu 3 telefoane functionale (pot fi si cat de cat) care se afla pe lista lor la cosmote buy back si beneficiezi de inca 30 euro.
Stiu aceste lucruri pentru ca recent mi-am reinoit abonamentul si mi-am cumparat Alcatel OT X'Pop cu doar 170 lei.