| Razvan_Cristian_1995 a întrebat:

Ce program trebuie descarcat si cum pentru a-mi lua jocuri pe iPod touch 1. Vreau pasi detaliati de la oameni care se pricep. FUNDA.

4 răspunsuri:
| BunnyRabbit a răspuns:

Le poti lua de pe internet... ai in meniu big grin

| BunnyRabbit a răspuns:

Aaa, tu zici pe iPod

| angi_4331 a răspuns:

Te pot ajuta eu pentru ca si eu am un iPod Touch 1g:Mai intai iti faci cont pe App Store, apoi dupa ce te-ai logat cauti un joc sau o aplicatie care sa mearga cu versiunea pe care o ai pe iPod. Apoi astepti sa se incarce jocul si gata.App Store-ul il ai in meniu. Sper ca te-am ajutathappy

| Razvan_Cristian_1995 explică (pentru angi_4331):

Cum imi fac cont ca dupa cum stiu eu nu are wifi in configurare la wifi scrie nu exista wifi