| denisemcs a întrebat:

Ce recomandati intre Samsung i9300I Galaxy S3 Neo, iPhone 5 si Sony Xperia M2?

4 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Daca vrei un super smartphone iti recomand http://www.gsmarena.com/blu_life_pure_xl-6346.php este mult peste ce vrei tu sa iti cumperi..si costa in jur de 300 de euro
si ca sa iti raspund la intrebare S3 i9305 este 4g si are 2gb ram. daca te intereseza ceva performanta

Răspuns utilizator avertizat
| Samic423 a răspuns:

Clar galaxyS3, am mai facut o analiza astazi, Sony se strica repede, i93 probleme cu memoria si camera, iphone 5 se strica accesoriile des, si e fragil

| MeMary a răspuns:

Eu zic sa astepti sa apara pe piata iphone 6 si atunci iphone 5S o sa se ietineasca foarte mult! Eu am facut greseala si mi l-am luat acum cu 3500 lei crying((( ( fara abonament) asteapta si o sa fie mai bine :** APPLE E CEL MAI BUNhee hee)