| tonyc7 a întrebat:

Ce retea de telefonie mobila ofera abonament la cel mai mic pret? Si care ar fi acest pret pe luna aproximativ asa?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

De abonament nu stiu, dar eu sunt de vreo 15 ani pe un PrePay de la Orange, si am de toate cu 5 euro pe luna.
Abonamentele sunt de pe la 8-10 euro, cu aceleasi minute.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca te apuci sa te uiti pe site-uri o sa afli singur si mai rapid in loc sa stai sa astepti ca cineva sa caute pentru tine.

| Brizbriz a răspuns:

Gigi
2 euro CU TVA pe luna
platesc sub 10 lei, chiar am doua numere, unul nu imi folosesc, dar pentru 9 lei 75 mi-a fost PREA LENE sa il inchid

E PE BUNE

https://www.digi.ro/servicii/telefonie-mobila

| UserRo10 a răspuns:

Depinde de localitate. Eu merg pe Digi cu abonamentul de 5 euro. Pentru ca mai am si internet fix de la ei platesc si mai putin. Pentru mine merita pe deplin