| ZaharescuCostin a întrebat:

Ce să aleg?
Apple Iphone 13 pro max(Va fi lansat până de Crăciun) sau Samsung Galaxy S21 Ultra 5G?

Răspuns Câştigător
| GabrieloKg a răspuns:

Samsung Galaxy S21 Ultra, bate Iphone-ul in somn.

13 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

A mers asa de bine cu pacanelele? In alta ordine de idei, CE VREI de la telefonul tau si citi bani ai de gind sa ingropi in el? Nu de alta, dar de-alde ZTE-Xiaomi-Oppo-Huawei-si-nu-doar-ei au niste terminale excelente pe piata si nu costa cit nu fac in halul astora de la Samsung si Apple...

| Zuzu1991 a răspuns:

Ce ai baut? vreau si eu :D
craciunul a trecut de cateva luni iar Samsung Galaxy S21 Ultra 5G a fost deja lansat din ianuarie:
https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s21_ultra_5g-10596.php

si apoi dai funda unuia care e total pe dinafara
1. sunt total dezamagit de s21 pentru ca are multe chestii MAI SLABE decat s20
2. iphone 13 o sa bata s21 de nu o sa se vada, INTOTDEAUNA Apple va face asta, mai ales ca vor avea luni bune dupa lansarea s21 ca sa il inbunatateasca, iar 13 inca nici nu e anuntat

bun venit pe pamant :D

Răspuns utilizator avertizat
| Legion7X a răspuns:

Cu android faci orice, ios este ceva mai privat.

| Meme10Meme a răspuns:

Orice dar nu 5g! Jos Bill Gates! Jos cipurile!

Si sus cu prostia!

Răspuns utilizator avertizat
| Meme10Meme a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Dar nimeni nu poate sa citeasca ce am scris mai jos? Logic ca glumeam! Recomand Samsungul.

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Foarte scumpe nu merita
oricand aleg Samsung dar varianta barbateasca nu de fete adica,, note,,

Răspuns utilizator avertizat
| LasleaIoan1972 a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Am note 3 cu android 10 pot pune si 11 si functioneaza wow desi de 8 ani si filmeaza 4k si are multe care s au scos la mobilele,, noi,,

| LasleaIoan1972 a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

La pretul lui ar trebui sa faca curat si sa gateasca
peste1 mie euro pe un mobil este deja aberatie