| Kunar a întrebat:

Ce sa aleg dintre cele doua telefoane pe care vi le mentionez adica un Samsung galaxy s7 edge si un iphone 7 plus. DAU FUNDA!

8 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

S7 edge, sau OnePlus 3T daca il gasesti.

Răspuns utilizator avertizat
| KanezuY a răspuns:

Un Samsung Galaxy s7 Edge!

| Ingognito a răspuns:

S7 daca vrei sa te joci si chestii sau iphone 7 de fite la 2000 mah nu o sa te tina mai mult de o ora daca te joci jocuri

| BB4Eva a răspuns:

Bineînțeles că iPhone 7 Plus. E mult mai bun și mai ușor de folosit în viața de zi cu zi.

| MariaDN2002 a răspuns:

Samsung Galaxy S7, are un aspect drahut si este mult mai bun

| PauliucIuli a răspuns:

Samsung

| Eurofighter a răspuns:

Daca preferi Android ia-ti S7 daca iOS iPhone e simplu ca buna ziua.