| Creţ_Răzvan_Emilian_1992 a întrebat:

Ce sa aleg dintre Nokia lumia 520 sau Samsung Galaxy Young?
Vreau sa stiu avantajele si dezavantajele fiecaruia sa imi fac o idee.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung galaxy young e mai tare. De ce sa nu iei lumia 520? Pentru ca are windows si e Nokia. Nokia e praf

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Eu recomand Samsung Galaxy Young. Parerile ale celor care l-au cumparat deja le gasesti aici: http://bit.ly/16tYIna

| RedGuy a răspuns:

Nokia luma 520 este mai bun decat Samsung Galaxy Young, arata mult mai bine.Problema cu Nokia Lumie este sistemul de operare, Windows, are cateva restrictii, androidul este permisiv.

| Bitza98COD a răspuns:

Samsung Galaxy Young crede-ma Anroidul este mult mai bun ca Windowsul si mai usor de lucrat pe el e alegerea ta dar eu iti recomand Galaxy Young

| Chimic10 a răspuns:

Samsung Galaxy Young iti zic eu ca e bine daca crezi tu ca e bun n-a este alegerea ta

| sdun a răspuns:

Samsung Galaxy