| iavan a întrebat:

Ce sa aleg dintre Nokia lumia 530 si Lenovo a328

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Lenovo A328 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......rw7rqy.php

Toate cele bune!

1 răspuns:
| Mario1999 a răspuns:

Salut! Lenovo A328 ar fi mai bun deoarece dispune de camera frontala, are ecranul mai mare si este putin mai subtire. Totusi, Nokia Lumia 530 s-ar putea spune ca este un telefon mai durabil. Eu iti recomand sa alegi in functie de sistemul de operare pe care il preferi, adica Windows Phone sau Android. Bafta!