| Gabrielhr a întrebat:

Ce să aleg dintre S3 Neo şi Samsung galaxy grand 2?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 Neo, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......dkyetl.php

Toate cele bune.

6 răspunsuri:
| Stufii a răspuns:

Samsung galaxy grand 2! Parerea mea

| Serafesco_Floryn_1992 a răspuns:

Samsung galaxy grand 2 e mai bun parerea mea

| neutrino a răspuns:

Mie-mi place al doilea.

| Krux a răspuns:

Buna, Gabriel. In opinia mea, mai bun este Samsung Galaxy S3 Neo, dar ai putea incerca si cu Orange Rono. O saptamana buna si succes in rezolvarea problemei!

| LaughingKarima a răspuns:

Samsung galaxy grand 2 happy

| OnuOnulică a răspuns:

Te sfatuiesc sa alegi Samsung Galaxy Grand 2 din simplu motiv ca e mai mare...in rest sunt exact la felwinking