| Radu_Radu_1990 a întrebat:

Ce să aleg dintre Samsung Galaxy S4 și Note 3 Neo?

Fundă! big grin

3 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Iti recomand Samsung Galaxy S4, il gasesti la oferta aici: http://bit.ly/1DmYTwU

| Ravenborn a răspuns:

Nu știu așa multe despre Samsung galaxy s4 dar o prietenă are note 3 și merge perfect se aude super ok camera din față e foarte bună, l-a scăpat de o grămadă de ori pe jos și încă merge perfect, și abia dacă s-a zgâriat.

| Valentin_Fulgeanu_1994 a răspuns:

Cel mai bun e s4 pentru are o camera mai buna, procesor mai performant si are mai multi senzori. Singurul dezavantaj este ca nu merge radioul.