| I3lacK a întrebat:

Ce sa aleg dintre telefoanele Huawei P10 Lite si Allview X4 Soul Style? Care vi se pare mai bun si mai de lunga durata, din punct de vedere al performantei (fluid, fara lag)? Merita Allview cei 100-200 de lei in plus, fata de Huawei?

Răspuns Câştigător
| xSega a răspuns:

Allview nu e o alegere de durata, dacă vrei sa se strice in primul an de folosință atunci alege Allview, Huawei e alegere cea mai buna

2 răspunsuri:
| mahupetrisor a răspuns:

M-am uitat acum peste ele si m-am oprit intru-un punct: procesorul. Cand am vazut MediaTek, am trecut cu vederea tot. Sa iti iei un procesor MediaTek e ca si cand stii ca vrei sa mergi prin service cu telefonul. Plus, Allview este o firma romaneasca, nu se compara cu Huawei.

| I3lacK explică (pentru mahupetrisor):

Multumesc pentru raspuns!