| edysimion a întrebat:

Ce sa aleg dintre un Samsung galaxy s duos si Nokia lumia 800?

Răspuns Câştigător
| Vali89 a răspuns:

Nokia Lumia 800 clar. Lasand la o parte aspectul care e mult peste Samsung duos, este si mult mai performant. Mergi la un Germanos si "joaca-te" putin pe un Lumia si pe un Samsung Galaxy Duos sa vezi diferenta. A doua oara nu mai pui mana pe Samsung.

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Samsung Galaxy S Duos, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......9_1969.php

Toate cele bune.

| maryusmono a răspuns:

Eu unul as alege samsungul. Dupa cum poti vedea aici: http://bit.ly/17iMpGF Cei care au cumparat acest telefon sunt foarte multumiti.

| Edy_Staicu_1974 a răspuns:

Alege Samsung galaxy s duos! S duos primeste rapid acxtualizari si pentru orice om ii este mai usor sa lucreze pe un tell pe android decat pe unul cu windows!

| AndutzuAdy a răspuns:

Samsung galaxy s duos. este mai peformant si mai bun

| oxana2 a răspuns:

Samsung galaxy s dous pentru ca e mai bun, am avut Nokia lumia 800 dar era prost rau dupa cateva zile nu mai mergea funda please

| edysimion explică (pentru oxana2):

Cum nu mai mergea?

| qazxcde5 a răspuns:

Noki lumina 800