| miha90z a întrebat:

Ce sa aleg, HTC DESIRE S sau LG OPTIMUS 2X? Per total, care e mai bun?

Răspuns Câştigător
| 000MadMAX000 a răspuns:

Diferenta dintre cele 2 telefoane nu e foarte mare, insa eu iti recomand LG Optimus 2X pentru ca are o camera mai buna, filmeaza full hd, e de 8 mp fata de cea de 5 mp care fimeaza doar HD 720P de la HTC, apoi mai e si procesorul, LG-ul are un dual core de 1 ghz iar HTC-ul are un procesor single core de 1 ghz, deci din nou LG-ul e mai bun, apoi e memoria interna, LG-ul are 8 gb intern iar HTC doar 1.1gb,singurul aspect in care HTC e mai bun decat LG e memoria ram aceasta fiind de 768 mb iar cea de la LG e de 512 mb.Dar si asa iti recomand LG.Multa bafta.