| yellowcox a răspuns:

Un prieten il are de aproximativ 3 luni si pot sa zic ca merge impecabil. A mai fost scapat pe ciment dar nu a patit nimic.

4 răspunsuri:
| yellowcox a răspuns:

Iti recomand ZTE Racer II. Am avut Orange Pasadena si se bloca destul de des. Era nou si chiar ma asteptam sa fie un telefon pe gustul meu. Dar, pana la urma, l-am returnat cu prima ocazie. Acum, decizia e a ta. Eu doar am dat un sfat. Funda?

| Hasss explică (pentru yellowcox):

Hmm dar despre zte racer sti cv? adica ai avut cunostinte care lau avut?

| andulicious a răspuns:

Mai bine iti iei un Samsungwinking Eu am S2 thinking dar daca nu dispui de multi bani iti recomand Samsung Galaxy Poket thinking Sincer mi se pare mai bun ca amandouabatting eyelashes funda?

| Hasss explică (pentru yellowcox):

Okey multumesc pentru raspunsuri vei primi funda ^^