| alexsaxx2323 a întrebat:

Ce sa aleg intre galaxy s6 edge si Iphone 6?
Pro, Contra?

5 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

S6 Edge pentru ca Edge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galaxy s6 edge.
Le am avut pe amundoua.
Am început cu iphone 6. Doar aspectul de el. Eu am fost obisnuita doar cu Samsung. La iphone trebuie sa platesti tot si chestii. La Samsung este mult mai simplu.

| GrepolisKing a răspuns:

Galaxy s6 edge are cea mai buna camera existenta pe piata de smartphone-uri si, dupa parerea mea are un aspect placut, iar componentele sunt unele care fac fata oricarei provocarii.
Spor!

| georgianasiiulia a răspuns:

Iti recomand Iphone 6. Am avut si Iphone si Samsung 6. Eu aleg Iphone.

| Roșu_Mădălin_2001 a răspuns:

Depinde ce ai avut. Daca ai avut Android o sa îți fie foarte greu sa te obișnuiești cu IOS-ul. Daca ai avut IOS o sa-ti fie greu cu Android-ul. Alege oricare vrei tu.