| claussss a întrebat:

Ce sa aleg intre Nokia lumia 720 si Allview p4 duo sau Allview p5 alldro?

Daca se poate sa si detaliiati putin "de ce / pentru ca", va rog! DAU FUNDA :d

Răspuns Câştigător
| Gimihumulukuakua a răspuns:

Am lumia 800, sunt foarte multumit de el, deci alege lumia!

| claussss explică (pentru Gimihumulukuakua):

M-ar interesa sa stiu daca la lumia cu sistem (windows) ai aplicatii precum jocuri, facebook, email...

| Gimihumulukuakua a răspuns (pentru claussss):

Bineinteles,ai marketplaces de unde ii iei tot ce doresti!

4 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Ia lumia 720.Alview este o companie romaneasca de telefoane...asa ca decat sa iei ceva romanesc mai bine iei Nokia

| perladunarii a răspuns:

Salut,
Iti zic cu toata sinceritatea nu iti lua Allview, merg bine 2 3 luni dupa se alege prafu! Am avut un P5 in primele 2 luni mergea mai bine decat un iphone si incet incet s-a dus! Cat despre lumia 720 iti pot recomanda la jumatate de pret cu acelasi procesor si rami, densitate de pixeli mai mare, doar ca are ecran de 4 nu de 4.3 si camera de 5 nu de 6! Dar repet e la jumatate de pret, iti las un link mai jos cu detalii despre telefon si cu pareri de la proprietari!
http://bit.ly/16Cu63i