| Vasile_Razvan_1998 a întrebat:

Ce sa aleg intre:Orange hiro.samsung trend lite.htc desire 300?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Orange hero

3 răspunsuri:
| Vasile_Razvan_1998 explică (pentru whatevernvm):

Mersi de sfat :*

| atomescu a răspuns:

Salut,

Eu unul ti-as recomanda sa nu te grabesti si sa analizezi atent toate variantele pe care le ai.

Asta pentru ca daca si fi in locul tau mi-as lua HTC-ul... si asta din urmatoarele motive:

- are procesor dual core de frecventa 1000 mhz
- gps
- camera cu 5mp si camera
- ecranul tactil este foarte bun

Acum. inainte sa iei o decizie finala, ultimul pas ar fi sa te uiti si peste pareriel cumparatorilor. Pentru HTC le gasesti la sfarsitul acestei pagini: http://bit.ly/1jqh6Qy

Sper ca te-am ajutat!

| Vasile_Razvan_1998 explică (pentru atomescu):

Daa chiar m-ai ajutat foarte mult am ajuns la decizia ca hiro s-ar putea strica mult mai repede, si bateria\de fapt n-are baterie si e ceva nasol multumesc de sfat happy