| Deea_Andreea_1985_7Jem a întrebat:

Ce sa aleg între s4 mini si Grand prime! Il folosesc in special pentru convorbiri si Facebook.

6 răspunsuri:
| D3I3 a răspuns:

Grand Prime

| MihaelG a răspuns:

Îți recomand grand prime-ul! Dar nu știu asta e părerea, mea mai așteaptă păreri! Totuși sper că te-am fost de folos!

| Deea_Andreea_1985_7Jem explică (pentru MihaelG):

Ma gândesc ca s4 are memoria ram mai mare ar trebui sa fie mai rapid

| MihaelG a răspuns (pentru Deea_Andreea_1985_7Jem):

Bn cu astea nu le am, dacă tu zici faci cum consideri, doar mi-am spus părerea, nu am zis că trebuie să o urmezi, oricum sper sa te hotărăști in această alegere!

| جيورجيو_كلاوديو_1905 a răspuns:

S4 mini ~ 1.5 GB RAM / 8 GB ROM - bateria 1900 mAh - Android 4.2 (Jelly Bean) - camera secundara 1.9 MP / principala 8 MP
Grand Prime ~ 1.5 GB RAM / 8 GB ROM - bateria 2600 mAh - Android - 6 (Marshmallow) - camera secundara 5 MP / principala 8 MP
Deci clar ca Grand Prime e de 2x mai bun laughing