| CdeMetal a întrebat:

Ce sa aleg intre Samsung Galaxy A6 2018 si Huawei P Smart?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Samsung dar nu recomand A-urile, mai bine J sau S.

| Ssssmokin a răspuns:

Dintre astea doua eu as alege A6 2018, chiar daca Huawei are rezolutie mai mare, A6 are camere ceva mai mari, insa asta nu inseamna neaparat o fotografie mai buna. Cel mai usor este sa te uiti la review-uri si sa tragi tu singur/a concluzile

| Tiger7777 a răspuns:

Salut, nu iti lua Samsung sau Huawei pentru ca platesti doar numele, cu banii aceia iti cumperi ceva mai bun: Iti recomand mai degraba un LeEco Le S3 x626, e undeva la 500 lei, il am de 1 an si e senzational, are statistici foarte bune la pretul lui si se misca superb, statisticile le gasesti pe Google. De restul banilor iti mai poti lua ceva, haine, carti, ceva prin casa etc.