| Bixxel44 a întrebat:

Ce sa aleg intre Samsung galaxy s2 si Samsung galaxy s2 PLUS? Vreau si cateva motive

Răspuns Câştigător
| Laurra958 a răspuns:

Nu sunt foarte multe diferenţe între cele două, doar ca S2 Plus are Android v4.1 (Jellybean), iar S2 are Android v2.3 (Gingerbread). Camera de 8 MP la la amândoua. Eu aş alege S2 Plus. happy

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Samsung Galaxy S2 I9100, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......05_167.php

Toate cele bune.

| davidtm a răspuns:

Nu e nicio diferenta.si eu am avut de ales dintre astea doua telefoane!
doar ca galaxy s2 plus este mai nou.si atat.nu vad nicio diferenta, si sunt sigur ca nu este niciuna.
eu am ales s2. originalul.

| Alexandra8989 a răspuns:

Dupa parerea mea as alege Samsung Galaxy Plus pentru ca e mai rezistent.
adica asa mi se pare diferenta intre SAMSUNG GALAXY S4 si SAMSUNG GALAXY S4 PLUS..eu am S4 plus si mi se pare mai rigid si rezista...fratele meu are S4.el are mare grija de tel ca e foarte subtire..eu daca l`as lua in mana 2 minute i`as spune adioolaughing

| Bixxel44 explică (pentru Alexandra8989):

Ai S4 plus? interesant, mai gandeste-te la ce ai scris, s4 plus inca nu exista