| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa aleg intre Samsung galaxy s3 sau iphone 4s?

Răspuns Câştigător
| BubbleShoot a răspuns:

Samsung galaxy s3. dupa parerea mea. Poti face mai multe pe el.adica prin ANDROID poti descarca mai multe (teme jocuri cam tot ce vrei) pe cand pe iphone ..mai putine

12 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dupa mine Samsung Galaxy 3S este mai performant.

| relian a răspuns:

Alege ce doresti ce iti place tie.Acum sa la fiecare le place ce isi permit sau ce au ei, ori ce au butonat ei asa ca parerea lor conteaza mai putin. Daca pe tine te intreaba careva care masina e mai buna ferari sau dacie o sa spui ca dacia pentru ca cu ferari nu ai mers si nici nu prea ai wposibilitatea sa mergi sa stii exact daca e mai bun sau nu.Eu zic ca Apple le da lectii lui smmsung asa la orice ora, deci iphone este mult superior lui Samsung indiferent care ar fi axcel samsung.Totul la iphone este calitate si nu vad superioritatea lui Samsung asa cum arata unia.De ce nu iti spune clar ce are Samsung superior lui Iphone? Ia sa ii intrebi.Ca Samsung ce transfera date cind pui telefon spate in spate? Asa si te ajuta chestia aia cu ceva? Aia inseamna ca tu trebuie sa ai doua telefoane sau mai toti cunoscutii tai trebuie sa aiba Samsung sa poti face asta.Apo oamenii nu stau linga tine sa pui tu telefon spate in spate.Smsung face tot felul de chestii sa ia ochii clientilor cu chestii copilaresti si atit.Tu daca vrei telefon pai cumperi telefon. Daca vrei sa te joci ai calculator, insa Samsung cum am zis baga tot felul de jocuri si asa mai departe care de fapt nu prea le vad utilitatea.Pai sa stai sa iti strici ochii sa mergi pe net pe te; lefon sau sa joci jocuri.Pai asta e rau pentru tine ca mai tirziu o sa te vad cu ochelari.Deci luat ca telefon Apple le da clasa de care vreti voi alora de la Samsung. Daca nu era asa lasau aia pretul jos ca nu erau idioti sa tina pretu mare. Dweci pretul ala arata ceva.Si Samsung nu este cel mai bun telefon. Oamenii incurca vinzarile cu calitatea unui telefon sau incurca sa zic asa nr de vinzari cu daca este bun sau nu.Intradevar Samsung are cele mai mari vinzari dar nu inseamna ca au si cel mai bun telefon.Cel mai bun telefon este Apple.Dar cum am zis tu ia ce iti place dupa ce le vezi si le butonezi asa cit de cit pe ambele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Samsung Galaxy S 3 desigur! IPhone este un telefon foarte scump, daca vrei sa tii dieta i-ati un IPhone si nu ai sa mai ai bani de mancare. Samsungul este CU MULT superior.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Stii acel razboi de nspe ani ntre GS si iPhone x, nu?
Pai.4S a fost facut pentru a se bate cu GS2! Nu se compara cu S3! iPhone5-ul este facut pentru a bate S3, chiar daca nu face asta.

| Resurrection a răspuns:

Samsung galaxy s3 clar.Are multe aplicatii.

| Meryem027 a răspuns:

Categoric S III!

| Weider a răspuns:

Samsung Galaxy S3, e cu mult mai bun ca Iphone 4s, ai incredere.

| doinitsaandronic a răspuns:

Samsung galaxy s3

| S3nZ4TiOnS a răspuns:

Galaxy S3

| Darywse a răspuns:

Samsung S3 logic Iphone 4s am dat 12 Milioane(1200Ron) Doar ca e spart Mai bun s3 are Multe aplicati! happy

| PiataROcom a răspuns:

LG Nexus 4 sau asteapta S4 care deja este disponibil pe pre-comanda la 26 mil ( 599 euro ) la unele site-uri. daca doresti ceva ultra performant si de ultima ora.

| Cramer_Nicoleta_1970 a răspuns:

Care e diferenta relian..iti spun eu.cu iphone nu poti.sa iei o poza, o melodie sau ori ce fel de date de la altcineva decit daca are si el tot idivace, nu poti da iti setezi o melodie ca ring.ton pe Apple sint doar 30 la suta din aplicatii gratis pe google plai 70 la suta ..nu poti sa pui comenzi rapide pe ecran, nu potisa iti mai adaogi alta memorie in plus pentru ca nu are slot micro sd nu poti sa-l personalizezi cum vrei tu, si toate aplicatiile care sint pe iphone le gasesti si pentru android. iphone e bun dar are axagerat de multe restrictii.mentionez ca am si iphone si s3in concluzie sint multe chestii care le faci cu android si nu le poti face cu iphone iar ce faci cu iphone poti face cu androidul.deci sint bune amindoua doar ca la android nu ai acele restrictii si pot face mult mai multe chestii cu el decizia iti apartine...