| Miru345 a întrebat:

Ce să aleg între Samsung Galaxy S9 sau Iphone X?
Va rog daca se poate cu argumente.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Iphone X

| gelu1970 a răspuns:

Ai net.
Ca atare ai Google.
Sunt singurele două mărci de telefoane găsite de tine?

| Miru345 explică (pentru gelu1970):

De ce sa caut altele?
Nu crezi ca sunt bune astea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S9.Are camerele mai bune. daca vrei IOS ia-ti iphone.

| AlexStefan1 a răspuns:

Asteapta pana apare urmatorul Iphone si mergi pe Apple, Samsung sunt bune dar Iphone-urile au procesoare superioare, vezi si comparatii intre S9 si X pe Youtube. Urmatorul Iphone apare peste cateva saptamani.

| AlexStefan1 a răspuns (pentru AlexStefan1):

Iphone-urile sunt mai rapide si in multitasking nu inchid aplicatiile spre deosebire de Samsung.

| alexander911s a răspuns:

Iphone toată viaţa, ţi-o spun după toată generaţia de Samsung.
Da, Samsung este frumos, este mai "simplu" de uzat, dar se blochează des când se încarcă memoria, doar Samsung şi când ai 3 poze în telefon îţi spune că ai memoria plină, ecc
Iphone = 50% brand 50% calitate
Samsung = 70 brand 30% calitate.
Baftă

| Alberto9065 a răspuns:

S9