| ady22 a întrebat:

Ce sa aleg intre Samsung Trend Lite si Samsung S duos?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

S duos are si mai mult ram si o camera mai buna

| GabrielaIoana a răspuns:

Samsung S duos este mai bun pertotal.

| deliqventa13 a răspuns:

Samsung S duos.

| Muntgvb a răspuns:

Samsung S Duos are camera mai buna(5 MP vs 3 MP) si memorie ram mai mare(768 MB vs 512 MB). Trend Lite are o versiune mai noua de Android(4.1.2 vs 4.0.4),dar nu conteaza chiar asa de mult(doar niste schimbari de design si niste mici optimizari). Deci votul meu merge pe S duos.

| Vladutzull a răspuns:

Daca vrei un telefon cu o versiune de android mai buna si cu un GPS mai bun, alege galaxy trend. Daca vrei un telefon cu o camera mai buna si cu mai multa memorie ram, alege S duos.