| raluky4 a întrebat:

Ce sa aleg intre Sony xperia L, HTC desire 5oo, Allview p5 quad. Alcatel Touch Pop P7, Lg Optimul L9 II?

Răspuns Câştigător
| Prezidentul a răspuns:

Sony XPERIA este dual core; HtC desire 500 este quad asa cum e. Eu iti recomand dintre toate Allview p5 quad! Are autofocus, camera full HD, 4.5 inchi... Iti repet, Sony xperia L este dual core laughing

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

SXL dar nu crezi ca are ecranul cam mare? A aparut un nou model Sony care rezista sub apa si costa 200€ poti vedea in pagina lor ce mobil e.

| LTAA a răspuns:

Sony Xperia L sau HTC Desire 500.

| iCappy a răspuns:

Sony xperia L
Funda?

| Scorpiel a răspuns:

Sony xperia L

| atomescu a răspuns:

Salut,

Dintre toate eu ti-l recomand pe acesta: http://bit.ly/1mg36wx

| Popescu_Dragos_1999 a răspuns:

Sony xperia L

| oninfo a răspuns:

Sony Xperia L parerea mea!