| Sandu3 a întrebat:

Ce sa aleg intre Spotify si Spotify Lite? Exista diferente mari intre ele, in afara ca primul e de 3 ori mai mare dacat Spotify Lite? Ce imi recomandati?

2 răspunsuri:
| Kornuletz540 a răspuns:

Cel mai bine Spotify, merge pe orice tip de telefon.

| alzr a răspuns:

Spotify Lite este proiectat pentru telefoane extrem de slabe sau invechite care abia fac fata aplicatiilor. Are mai putine functii decat Spotify-ul obisnuit si consumul de internet este mai redus. Adica doar sa asculti muzica si atat, nu cred ca ai lyrics sau alte optiuni de calitate.