| Andrei_Mihai_1994_z29H a întrebat:

Ce sa aleg intre un Iphone 5 sau un Samsung galaxy S4?

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=2233%2C1101h0c83j8%2C3022

Toate cele bune!

| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Vezi alte detalii în răspunsul pe care l-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......-ce-funda/

| OnuOnulică a răspuns:

În mod clar alege iPhone 5. Chiar dacă pe partea de specificații S4 predomină să știi că iPhone 5 se mișcă mai bine în meniu, pe partea de gaming și la cameră.

| VelaJohnny a răspuns:

Depinde de tine, ce vrei sa faci cu el. Iphone 5 are avantajele lui si dezavantajele lui in defavoarea si favoarea S4-lui. Eu personal as alege S4. Legat de virusi, daca frecventezi siteurile por*nografice si aplicatiile nesigure clar vei avea laughing si un minus ar fi faptul ca se blocheaza uneori. In rest, androidul este mult mai super si practic, dar depinde cum vrei sa il folosesti, pentru ce ti-l cumperi.

| ToKen a răspuns:

Nokia 1100.

| ElyRebitza a răspuns:

Eu am un Samsung Galaxy s4 si sincer nu ți-l recomand. Se blochează si are viruși, plus ca nu prea merge bine. Un iPhone 5 sau chiar 5s ar fi mult mai bun. Eu, in prezent, am un iPhone 4s si sunt foarte mulțumită de telefoanele Apple, adică de iPhone-uri. Eu zic sa îți iei iPhone, dar alegerea îți aparține. Vreau sa precizez ca iPhone 5s are si touch id (senzor de ampenta) care este foarte bun. Bafta!

| didica2000 a răspuns:

Samsung e mai bun! Plus de asta iphone 5 deja sa demodat! S4 e mai mare, mai frumos. Adica înainte ra mai frumos iphone 5 da acum nu mai merge